Ekibimiz

Biz Kimiz?

İlham veren bir mekanda, sınırların kalktığı bir platformda yeniliğin heyecanı ve sanatın coşkusunu yanımıza aldık ve “Nasıl çoğalırız? Nasıl daha fazla katılımcı ve paylaşımcı olabiliriz?” diye sorduk kendimize. Sanatın fiziksel ve sanal olarak hayat bulduğu bir hayal kurduk. İstanbul’un dinamizmine ve boğazın büyüsüne çok yakışan, benzersiz bir atmosferde paylaşılacak, anlatılacak, yaratılacak çok şey var diye düşündük. Dünyanın neresinde olursa olsun bizim gibi hisseden herkese de gelin burada beraber üretelim, paylaşalım, yaratalım, çoğalalım; sanatı ulaşılabilir, günlük hayatın bir parçası, katılımcı, global kılalım dedik.

Daha önce yapılmamışların öncüsü olma niyetiyle yola çıkarken “nasıl daha fazla yaratıcıya ulaşırız? Nasıl daha fazla sanat meraklısını dijital dünyanın sonsuzluğunda yolculuğa çıkarabiliriz?” diye heveslendik. Daha çok yaratı, daha fazla duyguyla varlığımızı büyütme ve duyurma keyfini bizimle paylaşmaya hazır olan herkese kapılarımızı açtık.

Hamam Arts Hub paylaşımlı çalışma ve etkinlik alanlarıyla çalışan, yaratan ve yenilikçi toplulukların buluşma noktası. Girişimci ruhumuzun dinamizmi ve dijital dünyanın sınırsızlığıyla yaratıcı işlere ev sahipliği yapmaya hevesimiz bol ve niyetimiz çok. Hamam Arts Hub, bir buluşma noktası ve fikirlerin tükenmediği bir platform olarak katılımlarınızı bekliyor.

Ekibimiz

Chivas
  Şükran Yaşar

  Mekan Görevlisi

   Ersin Pamuksüzer

   Kurucu

    Selin Erden

    Proje Yöneticisi

     Erol Durmuş

     Güvenlik ve Mekan Görevlisi

      Mehmet Emre Arslan

      Yönetim Komitesi Başkanı

       Beril Yılmaz

       İçerik Geliştirme

        Ertan Velimatti Alagoz

        Proje Yoneticisi

         İlknur Şanal

         Yönetim Komitesi Üyesi

          Melis Dinçol

          Uygulama Tasarımcısı

           Mehmet Arif Erdem

           Yönetim Komitesi Üyesi

            Cem Üster

            Proje Yöneticisi

             Özen Aksu Akın

             Y. Mimar